kazdaglari bungalov oda ici 2

En İyi Akçay Bungalov Otellleri

Akçay Bungalov Otel

Akçay, Kazdağları’na sırtını dayamış, eşsiz doğası, etraftaki tarihi yapıları ile Ege bölgemizin en özel tatil yerlerinden birisidir. Özellikle doğaya kaçmak, Kazdağları’nın kendine has ikliminde benzersiz bir tatil geçirmek isteyenler için gönül rahatlığıyla seçilecek yerlerden birisidir. İşletmemiz Akçay bungalov otel ile sizlere yaşayacağınız deneyimi daha farklı bir konseptte sunmakta, tamamen ağaçtan yapılan, hoş mimariye sahip bir otelde konaklama fırsatı sağlamaktadır.

Her Tarza Uygun Akçay Bungalov Otel Konsepti

Akçay bungalov otel konseptini her ne kadar başta bungalov evlerden oluştursak da tek düze bir mimari anlayışımız yok. Sizin için şu tarzlarda bungalov evleri tercihe açıyoruz:

  • Antik bungalov ev,
  • Antik hobbit ev,
  • Antik ağaç ev.
kazdaglari bungalov oda ici 2

Her bir yapımızda sizleri modern hayatın boğucu kasvetinden uzaklaşmaya davet ediyoruz. Tamamen doğa ile iç içe kalacağınız, bunu konaklama mekanınızda da sonuna kadar hissedeceğiniz bir kompozisyonla sunuyoruz. Kazdağları’nın oksijeni bol, sessiz, sakin, gürültüden uzak, su sesleri ile dinginlik veren ikliminde sizleri ağırlıyoruz. Her ne kadar lüksten ve gösterişten uzak, sadeliği merkeze alan bir yaklaşıma sahip olsak da ihtiyaç duyabileceğiniz hemen bütün imkanları da erişiminize açıyoruz.

Uygun Fiyatlı Akçay Bungalov Otel

Akçay bungalov otel tercihinde bulunacak bütün misafirlerimiz ailemizden bir parçadır. Bu yüzden kendinizi her yönüyle rahat hissetmenizi, en iyi konaklama hizmetini almanızı ve bütün bu ayrıcalıklara bütçenizi sarsmadan sahip olmanızı sağlıyoruz. Sizleri sağlıklı ve huzurlu bir tatile davet ediyoruz.

https://antikvadi.com